Kontakta Oss

Galleri Melefors

UTSTÄLLNING TOMAS LACKE

Plats:
Restaurang Torn1, Linköping, Tornbyvägen 1

Fredag 3/9 - 17:00 - 19:00
Lördag - Söndag 4-5/9 12-15:00

Utställningen fortsätter under TORN1:s luncher t.o.m.
18/9 11.00-14.00

Förevisning andra tider kan även bokas med galleriet

GALLERI MELEFORS

Axel Johansson
Konstrådgivare
Direktnr: 013-31 14 33
Mobil: 073-696 71 07
E-post: axel@melefors.com

Johan Melefors

Konstrådgivare & Värderingsman
Direktnr: 013-31 14 31
Mobil: 070-662 14 30
E-post: johan@melefors.com

Caroline Engelke
Ekonomiansvarig
Direktnr: 013-31 14 34
E-post: caroline@melefors.com

Jakob Öberg
Hemsida & kommunikation
Mobil: 076-814 86 04
E-post: jakob@melefors.com

MELEFORS RAMVERKSTAD

ÖPPETTIDER FÖR RAMVERKSTAN:
Måndag - Torsdag: kl 12-18
Fredag: Stängt
Lördagar jämna veckor: kl 10-14

Emma Lundin
Direktnr: 013-31 14 35
E-post: emma@melefors.com

Jessica Sandberg
Direktnr: 013-31 14 36
E-post: jessica@melefors.com

 

GALLERI MELEFORS
Org Nr: 556614-0900

Besöksadress
Platensgatan 7
582 20 Linköping

Postadress
BOX 1221
581 12 Linköping

Kontaktformulär