GALLERIET OCH RAMVERKSTAN

KONTAKTA OSS PÅ MELEFORS

ÖPPETTIDER

Öppettider för Galleriet i Linköping: 
Tisdag - Fredag: kl 12-18
Lördag: kl 11-15
Söndag - Måndag: Stängt

Öppettider för Ramverkstan:
Måndag - Torsdag: kl 12-18
Fredag: Stängt
Lördagar jämna veckor: kl 10-14

Röda dagar är galleriet i Linköping och ramverkstan stängda. Vi finns då online samt på telefon och mail. Kontakta oss för att dubbelkolla innan önskat besök på en röd dag.

GALLERI MELEFORS

Axel Johansson
Konstrådgivare
Direktnr: 013-31 14 33
Mobil: 073 696 71 07
E-post: axel@melefors.com

Johan Melefors
Konstrådgivare & Värderingsman
Direktnr: 013-31 14 31
Mobil: 070 662 14 30
E-post: johan@melefors.com

Caroline Engelke
Ekonomiansvarig
Direktnr: 013-31 14 34
E-post: caroline@melefors.com

Jakob Öberg
Hemsida & kommunikation
Mobil: 076-814 86 04
E-post: jakob@melefors.com

MELEFORS RAMVERKSTAD

Emma Lundin
Direktnr: 013-31 14 35
E-post: emma@melefors.com

Jessica Sandberg
Direktnr: 013-31 14 36
E-post: jessica@melefors.com

 

GALLERI MELEFORS
Org Nr: 556614-0900

Besöksadress
Platensgatan 7
582 20 Linköping

Postadress
BOX 1221
581 12 Linköping

Kontaktformulär

OM GALLERI MELEFORS

KONST FÖR ALLA SMAKER